Lietuvos drifto pirmenybių STREET lygos 1 etapas Alytus / LT

Varžybų tipas: drift

Lyga: STREET

Top: 32

Data: 2019-05-17

Aprašymas:

Street lyga 
Gegužės 17 d.

Starto nr. Vardas Pavardė Automobilis Komanda Aktyvus
201 Karolis Kolosovas BMW - Pachs Racing Ukmerge Aktyvus
202 Arūnas Paulavičius BMW 535 Street Horrors Aktyvus
203 Simonas Vilčinskas Bmw E46 Vovere Drift Aktyvus
204 Lukas Banevičius BMW E36 Pachs Racing Ukmerge Aktyvus
209 Salvijus Budrys BMW 328i Urta race Aktyvus
210 Edgaras Liutkevičius Bmw E46 OneWay Team Aktyvus
211 Aurimas Kontenis BMW e30 - Aktyvus
213 Raimondas Žemaitaitis BMW 318 Ti CipasDriftTeam Aktyvus
215 Natas Čižikovas BMW E36 Urta race Aktyvus
221 Robertas Šalkauskas Nissan Skyline 4SHIFT Aktyvus
227 Laimis Sadeckas Bmw E30 Dark Demons Aktyvus
229 Paulius Voverys BMW e36 Krebždesys Aktyvus
230 Laurynas Stonkus BMW 328 Telšė Drift Team Aktyvus
232 Andrius Špakis BMW e36 Krebždesys Aktyvus
233 Imantas Majauskas BMW 323i BMWFAN Aktyvus
235 Lukas Giedraitis BMW e46 - Aktyvus
236 Vytautas Drusys BMW e36 All4One Aktyvus
239 Vitalijus Retenis Bmw E46 DriftDevil Aktyvus
242 Simanas Kaduškevičius BMW 330 Pach's racing Aktyvus
243 Tomas Juška BMW 323 Telšė Drift Team Aktyvus
244 Artūras Šilkinis BMW 330 Drift happens Aktyvus
245 Edgaras Kilbovskis Nissan S13 Side To Side Aktyvus
252 Oskaras Juodis BMW 325 Krebždesys Aktyvus
253 Deividas Taraskevičius Bmw 323 Wsup Aktyvus
254 Gediminas Raila BMW 325i BMWFAN Aktyvus
256 Paulius Drusys BMW E36 All4One Aktyvus
257 Kristupas Pakienas BMW e46 Pach's racing Aktyvus
258 Nerijus Cickevičius Bmw 323i Sanrenta drift team Aktyvus
259 Andrius Vasiliauskas Bmw 330 BMWFAN Aktyvus
260 Eugenijus Simokaitis Bmw E46 Urta race Aktyvus
262 Kristiana Lapinskaitė bmw 328i e36 Bimmer ladies Aktyvus
263 Džiugas Matusevičius BMW E46 - Aktyvus
404 Egidijus Pečiukonis BMW E30 Dark Demons Aktyvus
407 Karolis Rickevicius BMW e46 - Aktyvus
408 Andrius Gaidžiūnas BMW 330 Side To Side Aktyvus
409 Andrius Stepulevičius BMW 328 - Aktyvus
410 Linas Vaitkevičius BMW e46 - Aktyvus
411 Andrej Dmitrov BMW e36 - Aktyvus
412 Simonas Ivanovas BMW e36 Krebždesys Aktyvus
413 Kestas Jatkauskas BMW e46 - Aktyvus
414 Elvinas Žekevičius BMW E36 - Aktyvus
415 Donatas Urbonavičius BMW e28 - Aktyvus
416 Martynas Mažvila BMW E36 328 - Aktyvus
417 Tomas Butavičius BMW e36 - Aktyvus
418 Mindaugas Meškauskas Bmw 330ci - Aktyvus
419 Andrius Giraitis BMW e46 Team.lt Aktyvus
420 Vytautas Levickas BMW 325 - Aktyvus
Starto Nr. Vardas Pavardė Komandaa Bandymas Nr. 1 Bandymas Nr. 2 Geriausias rezultatas Vieta
209 Salvijus Budrys Urta race 78 88 88 1
203 Simonas Vilčinskas Vovere Drift 78 86 86 2
263 Džiugas Matusevičius - 86 0 86 3
204 Lukas Banevičius Pachs Racing Ukmerge 81 85 85 4
252 Oskaras Juodis Krebždesys 81 75 81 5
202 Arūnas Paulavičius Street Horrors 80 0 80 6
235 Lukas Giedraitis - 71 46 71 7
233 Imantas Majauskas BMWFAN 11 71 71 8
213 Raimondas Žemaitaitis CipasDriftTeam 65 68 68 9
245 Edgaras Kilbovskis Side To Side 59 68 68 10
413 Kestas Jatkauskas - 68 51 68 11
417 Tomas Butavičius - 50 66 66 12
412 Simonas Ivanovas Krebždesys 66 27 66 13
416 Martynas Mažvila - 52 61 61 14
419 Andrius Giraitis Team.lt 61 50 61 15
254 Gediminas Raila BMWFAN 61 49 61 16
232 Andrius Špakis Krebždesys 28 60 60 17
414 Elvinas Žekevičius - 59 56 59 18
201 Karolis Kolosovas Pachs Racing Ukmerge 58 Dar nevažiavo 58 19
244 Artūras Šilkinis Drift happens 56 0 56 20
211 Aurimas Kontenis - 51 54 54 21
210 Edgaras Liutkevičius OneWay Team 0 52 52 22
230 Laurynas Stonkus Telšė Drift Team 50 47 50 23
411 Andrej Dmitrov - 35 50 50 24
418 Mindaugas Meškauskas - 35 49 49 25
242 Simanas Kaduškevičius Pach's racing 49 0 49 26
410 Linas Vaitkevičius - 48 48 48 27
221 Robertas Šalkauskas 4SHIFT 42 47 47 28
259 Andrius Vasiliauskas BMWFAN 26 47 47 29
257 Kristupas Pakienas Pach's racing 43 44 44 30
420 Vytautas Levickas - 40 41 41 31
215 Natas Čižikovas Urta race 34 40 40 32
258 Nerijus Cickevičius Sanrenta drift team 26 39 39 33
239 Vitalijus Retenis DriftDevil 0 39 39 34
229 Paulius Voverys Krebždesys 37 0 37 35
227 Laimis Sadeckas Dark Demons 0 37 34 36
256 Paulius Drusys All4One 33 23 33 37
404 Egidijus Pečiukonis Dark Demons 31 0 31 38
262 Kristiana Lapinskaitė Bimmer ladies 0 20 20 39
236 Vytautas Drusys All4One 0 0 0 40
243 Tomas Juška Telšė Drift Team 0 0 0 41
253 Deividas Taraskevičius Wsup 0 0 0 42
260 Eugenijus Simokaitis Urta race 0 0 0 43
415 Donatas Urbonavičius - 0 0 0 44
407 Karolis Rickevicius - 0 45
408 Andrius Gaidžiūnas Side To Side 0 46
409 Andrius Stepulevičius - 0 47
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Vieta kvalifikacijoje Galutinė vieta
203 Simonas Vilčinskas Vovere Drift 2 1
412 Simonas Ivanovas Krebždesys 13 2
416 Martynas Mažvila - 14 3
232 Andrius Špakis Krebždesys 17 4
233 Imantas Majauskas BMWFAN 8 5
211 Aurimas Kontenis - 21 6
210 Edgaras Liutkevičius OneWay Team 22 7
242 Simanas Kaduškevičius Pach's racing 26 8
209 Salvijus Budrys Urta race 1 9
263 Džiugas Matusevičius - 3 10
204 Lukas Banevičius Pachs Racing Ukmerge 4 11
252 Oskaras Juodis Krebždesys 5 12
213 Raimondas Žemaitaitis CipasDriftTeam 9 13
245 Edgaras Kilbovskis Side To Side 10 14
414 Elvinas Žekevičius - 18 15
410 Linas Vaitkevičius - 27 16
202 Arūnas Paulavičius Street Horrors 6 17
235 Lukas Giedraitis - 7 18
413 Kestas Jatkauskas - 11 19
417 Tomas Butavičius - 12 20
419 Andrius Giraitis Team.lt 15 21
254 Gediminas Raila BMWFAN 16 22
201 Karolis Kolosovas Pachs Racing Ukmerge 19 23
244 Artūras Šilkinis Drift happens 20 24
230 Laurynas Stonkus Telšė Drift Team 23 25
411 Andrej Dmitrov - 24 26
418 Mindaugas Meškauskas - 25 27
221 Robertas Šalkauskas 4SHIFT 28 28
259 Andrius Vasiliauskas BMWFAN 29 29
257 Kristupas Pakienas Pach's racing 30 30
420 Vytautas Levickas - 31 31
215 Natas Čižikovas Urta race 32 32
258 Nerijus Cickevičius Sanrenta drift team 33 33
239 Vitalijus Retenis DriftDevil 34 34
229 Paulius Voverys Krebždesys 35 35
227 Laimis Sadeckas Dark Demons 36 36
256 Paulius Drusys All4One 37 37
404 Egidijus Pečiukonis Dark Demons 38 38
262 Kristiana Lapinskaitė Bimmer ladies 39 39
236 Vytautas Drusys All4One 40 40
243 Tomas Juška Telšė Drift Team 41 41
253 Deividas Taraskevičius Wsup 42 42
260 Eugenijus Simokaitis Urta race 43 43
415 Donatas Urbonavičius - 44 44
407 Karolis Rickevicius - 45 45
408 Andrius Gaidžiūnas Side To Side 46 46
409 Andrius Stepulevičius - 47 47