Lietuvos drifto pirmenybių STREET lygos 2 etapas Driskininkai / LT

Trasoje
Starte

Varžybų tipas: drift

Lyga: STREET

Top: 32

Data: 2019-06-15

Aprašymas:

Lietuvos drifto pirmenybių STREET lygos 2 etapas Driskininkai / LT

Starto nr. Vardas Pavardė Automobilis Komanda Aktyvus
202 Arūnas Paulavičius BMW 535 Street Horrors Aktyvus
203 Simonas Vilčinskas Bmw E46 Vovere Drift Aktyvus
204 Lukas Banevičius BMW E36 Pachs Racing Ukmerge Aktyvus
209 Salvijus Budrys BMW 328i Urta race Aktyvus
210 Edgaras Liutkevičius Bmw E46 OneWay Team Aktyvus
211 Aurimas Kontenis BMW e30 - Aktyvus
213 Raimondas Žemaitaitis BMW 318 Ti CipasDriftTeam Aktyvus
215 Natas Čižikovas BMW E36 Urta race Aktyvus
221 Robertas Šalkauskas Nissan Skyline 4SHIFT Aktyvus
227 Laimis Sadeckas Bmw E30 Dark Demons Aktyvus
229 Paulius Voverys BMW e36 Krebždesys Aktyvus
230 Laurynas Stonkus BMW 328 Telšė Drift Team Aktyvus
232 Andrius Špakis BMW e36 Krebždesys Aktyvus
233 Imantas Majauskas BMW 323i BMWFAN Aktyvus
235 Lukas Giedraitis BMW e46 - Aktyvus
236 Vytautas Drusys BMW e36 All4One Aktyvus
238 Sandra Žilienė Bmw 330i E36 Drift happens Aktyvus
239 Vitalijus Retenis Bmw E46 DriftDevil Aktyvus
242 Simanas Kaduškevičius BMW 330 Pach's racing Aktyvus
243 Tomas Juška BMW 323 Telšė Drift Team Aktyvus
244 Artūras Šilkinis BMW 330 Drift happens Aktyvus
245 Edgaras Kilbovskis Nissan S13 Side To Side Aktyvus
250 Vitalijus Ūselis BMW e46 330ci Urta race Aktyvus
252 Oskaras Juodis BMW 325 Krebždesys Aktyvus
255 Paulius Balzaris BMW E36 coupe 4SHIFT Aktyvus
256 Paulius Drusys BMW E36 All4One Aktyvus
258 Nerijus Cickevičius Bmw 323i Sanrenta drift team Aktyvus
259 Andrius Vasiliauskas Bmw 330 BMWFAN Aktyvus
260 Eugenijus Simokaitis Bmw E46 Urta race Aktyvus
261 Tadas Stalioraitis Bmw E36 - Aktyvus
262 Kristiana Lapinskaitė bmw 328i e36 Bimmer ladies Aktyvus
277 Kęstutis Arlauskas BMW 328i - Aktyvus
400 Raimundas Naudžiūnas Mazda mx5 All4One Aktyvus
401 Elvinas Žekevičius BMW E36 - Aktyvus
402 Rokas Micevičius bmw e36 - Aktyvus
403 Jokūbas Pauliukėnas BMW e36 Street Horrors Aktyvus
404 Egidijus Pečiukonis BMW E30 Dark Demons Aktyvus
406 Simonas Ivanovas BMW e36 Krebždesys Aktyvus
407 Benediktas Januška Mercedes 190 - Aktyvus
408 Andrej Dmitrov BMW e36 - Aktyvus
409 Andrius Giraitis BMW e46 Team.lt Aktyvus
410 Andrius Lapinskas BMW E92 - Aktyvus
411 Daniel Fedorovič Bmw 330d - Aktyvus
412 Modestas Navickas BMW 330i Sanrenta Aktyvus
413 Kestas Jatkauskas BMW e46 - Aktyvus
414 Linas Vaitkevičius BMW e46 - Aktyvus
416 Martynas Mažvila BMW E36 328 - Aktyvus
417 Tomas Butavičius BMW e36 - Aktyvus
418 Andrius Gaidžiūnas BMW 330 Side To Side Aktyvus
420 Vytautas Levickas BMW 325 - Aktyvus
Starto Nr. Vardas Pavardė Komandaa Bandymas Nr. 1 Bandymas Nr. 2 Geriausias rezultatas Vieta
209 Salvijus Budrys Urta race 74 90 90 1
203 Simonas Vilčinskas Vovere Drift 90 0 90 2
412 Modestas Navickas Sanrenta 79 86 86 3
416 Martynas Mažvila - 62 84 84 4
411 Daniel Fedorovič - 82 0 82 5
406 Simonas Ivanovas Krebždesys 69 81 81 6
202 Arūnas Paulavičius Street Horrors 78 67 78 7
404 Egidijus Pečiukonis Dark Demons 53 77 77 8
413 Kestas Jatkauskas - 50 73 73 9
230 Laurynas Stonkus Telšė Drift Team 72 64 72 10
259 Andrius Vasiliauskas BMWFAN 57 71 71 11
409 Andrius Giraitis Team.lt 49 71 71 12
221 Robertas Šalkauskas 4SHIFT 71 0 71 13
408 Andrej Dmitrov - 64 69 69 14
261 Tadas Stalioraitis - 57 65 65 15
410 Andrius Lapinskas - 56 63 63 16
255 Paulius Balzaris 4SHIFT 63 50 63 17
210 Edgaras Liutkevičius OneWay Team 61 58 61 18
229 Paulius Voverys Krebždesys 52 60 60 19
252 Oskaras Juodis Krebždesys 52 60 60 20
245 Edgaras Kilbovskis Side To Side 51 60 60 21
204 Lukas Banevičius Pachs Racing Ukmerge 53 59 59 22
417 Tomas Butavičius - 40 59 59 23
402 Rokas Micevičius - 0 59 59 24
403 Jokūbas Pauliukėnas Street Horrors 59 0 59 25
232 Andrius Špakis Krebždesys 48 57 57 26
242 Simanas Kaduškevičius Pach's racing 48 57 57 27
407 Benediktas Januška - 44 57 57 28
227 Laimis Sadeckas Dark Demons 43 55 55 29
233 Imantas Majauskas BMWFAN 54 34 54 30
414 Linas Vaitkevičius - 53 51 53 31
262 Kristiana Lapinskaitė Bimmer ladies 52 51 52 32
250 Vitalijus Ūselis Urta race 45 52 52 33
215 Natas Čižikovas Urta race 38 50 50 34
236 Vytautas Drusys All4One 49 48 49 35
239 Vitalijus Retenis DriftDevil 40 49 49 36
244 Artūras Šilkinis Drift happens 49 32 49 37
213 Raimondas Žemaitaitis CipasDriftTeam 0 49 49 38
243 Tomas Juška Telšė Drift Team 45 48 48 39
256 Paulius Drusys All4One 45 48 48 40
235 Lukas Giedraitis - 38 36 38 41
418 Andrius Gaidžiūnas Side To Side 0 23 23 42
238 Sandra Žilienė Drift happens 0 0 0 43
258 Nerijus Cickevičius Sanrenta drift team 0 0 0 44
260 Eugenijus Simokaitis Urta race 0 0 0 45
277 Kęstutis Arlauskas - 0 0 0 46
400 Raimundas Naudžiūnas All4One 0 0 0 47
401 Elvinas Žekevičius - 0 0 0 48
420 Vytautas Levickas - 0 0 0 49
211 Aurimas Kontenis - 0 Dar nevažiavo 0 50
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Vieta kvalifikacijoje Galutinė vieta
252 Oskaras Juodis Krebždesys 20 1
202 Arūnas Paulavičius Street Horrors 7 2
209 Salvijus Budrys Urta race 1 3
412 Modestas Navickas Sanrenta 3 4
203 Simonas Vilčinskas Vovere Drift 2 5
413 Kestas Jatkauskas - 9 6
245 Edgaras Kilbovskis Side To Side 21 7
204 Lukas Banevičius Pachs Racing Ukmerge 22 8
416 Martynas Mažvila - 4 9
411 Daniel Fedorovič - 5 10
406 Simonas Ivanovas Krebždesys 6 11
230 Laurynas Stonkus Telšė Drift Team 10 12
261 Tadas Stalioraitis - 15 13
255 Paulius Balzaris 4SHIFT 17 14
229 Paulius Voverys Krebždesys 19 15
403 Jokūbas Pauliukėnas Street Horrors 25 16
404 Egidijus Pečiukonis Dark Demons 8 17
259 Andrius Vasiliauskas BMWFAN 11 18
409 Andrius Giraitis Team.lt 12 19
221 Robertas Šalkauskas 4SHIFT 13 20
408 Andrej Dmitrov - 14 21
410 Andrius Lapinskas - 16 22
210 Edgaras Liutkevičius OneWay Team 18 23
417 Tomas Butavičius - 23 24
402 Rokas Micevičius - 24 25
232 Andrius Špakis Krebždesys 26 26
242 Simanas Kaduškevičius Pach's racing 27 27
407 Benediktas Januška - 28 28
227 Laimis Sadeckas Dark Demons 29 29
233 Imantas Majauskas BMWFAN 30 30
414 Linas Vaitkevičius - 31 31
262 Kristiana Lapinskaitė Bimmer ladies 32 32
250 Vitalijus Ūselis Urta race 33 33
215 Natas Čižikovas Urta race 34 34
236 Vytautas Drusys All4One 35 35
239 Vitalijus Retenis DriftDevil 36 36
244 Artūras Šilkinis Drift happens 37 37
213 Raimondas Žemaitaitis CipasDriftTeam 38 38
243 Tomas Juška Telšė Drift Team 39 39
256 Paulius Drusys All4One 40 40
235 Lukas Giedraitis - 41 41
418 Andrius Gaidžiūnas Side To Side 42 42
238 Sandra Žilienė Drift happens 43 43
258 Nerijus Cickevičius Sanrenta drift team 44 44
260 Eugenijus Simokaitis Urta race 45 45
277 Kęstutis Arlauskas - 46 46
400 Raimundas Naudžiūnas All4One 47 47
401 Elvinas Žekevičius - 48 48
420 Vytautas Levickas - 49 49
211 Aurimas Kontenis - 50 50