Iron Wolf Parts Drift Cup 1 Etapas

Varžybų tipas: drift

Lyga: IWPDC

Top: 32

Data: 2021-05-09

Aprašymas:

Iron Wolf Parts Drift Cup 1 Etapas
Marijampolės Drift Arena

Starto nr. Vardas Pavardė Automobilis Komanda Aktyvus
1 Justinas Pečiukonis BMW E30 Dark Demons Druskininkai Aktyvus
2 Egidijus Pečiukonis BMW Compact Dark Demons Aktyvus
3 Rimvydas Narauskas BMW 340 Street horrors Aktyvus
4 Ignas Kringelis BMW e46 Urta drift Aktyvus
5 Natas Čižikovas BMW E36 Urta drift Aktyvus
6 Indrė Senkutė Gedgaudienė BMW 6 BURBI BURBI Racing Team Aktyvus
7 Laurynas Rudinskis Bmw 325 Street horrors Aktyvus
8 Arūnas Paulavičius BMW BMW Street horrors Aktyvus
9 Sandrius Gančierius BMW E36 Street horrors Aktyvus
10 Tautvydas Gylys BMW 325 Street horrors Aktyvus
11 Aidas Kananavičius BMW E30 Street horrors Aktyvus
12 Kastytis Alekna Nissan S14a D1Sport Aktyvus
13 Yakub Tarasevich BMW E36 328i Side To Side Aktyvus
14 Marius Kurpė BMW E46 330I Street horrors Aktyvus
15 Žydrūnas Vilčinskas BMW e46 Voverė Drift Team Aktyvus
16 Giedrius V. Venckevičius BMW E46 BURBI BURBI Racing Team Aktyvus
17 Salvijus Budrys BMW 328i Urta drift Aktyvus
18 Nerijus Petrulis Bmw --- - Aktyvus
19 Stasys Šliumpa Bmw 344 Lunatic Aktyvus
20 Lukas Banevičius BMW E36 Motorsport Ukmergė Aktyvus
21 Eimantas Subačius BMW 120d Lunatic Aktyvus
22 Karolis Kolosovas BMW - Motorsport Ukmergė Aktyvus
23 Linas Čerauskas BMW E36 V8 Panevėžio BMW Aktyvus
24 Paulius Kavaliauskas BMW BMW - Aktyvus
25 Jevgenij Melichov BMW E46 - Aktyvus
26 Oskaras Juodis BMW 325 Krebždesys Aktyvus
27 Andrius Čibirka BMW E30 Čipas drift Aktyvus
101 Andrej Dmitrov BMW e36 - Aktyvus
102 Dmitrij Konarev Nissan S13 - Aktyvus
103 Boleslav Vikentev Bmw 340 - Aktyvus
104 Donatas Stundžia BMW E30 Motorsport Ukmergė Aktyvus
105 Dmitriy Ryutin Bmw E46 - Aktyvus
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Bandymas Nr. 1 Bandymas Nr. 2 Bandymas Nr. 3 Geriausias rezultatas Vieta
13 Yakub Tarasevich Side To Side 93 97 Dar nevažiavo 97 1
26 Oskaras Juodis Krebždesys 88 96 Dar nevažiavo 96 2
1 Justinas Pečiukonis Dark Demons Druskininkai 87 96 Dar nevažiavo 96 3
4 Ignas Kringelis Urta drift 85 96 Dar nevažiavo 96 4
17 Salvijus Budrys Urta drift 93 92 Dar nevažiavo 93 5
8 Arūnas Paulavičius Street horrors 74 92 Dar nevažiavo 92 6
22 Karolis Kolosovas Motorsport Ukmergė 70 92 Dar nevažiavo 92 7
14 Marius Kurpė Street horrors 86 89 Dar nevažiavo 89 8
27 Andrius Čibirka Čipas drift 76 89 Dar nevažiavo 89 9
15 Žydrūnas Vilčinskas Voverė Drift Team 71 87 Dar nevažiavo 87 10
21 Eimantas Subačius Lunatic 79 85 Dar nevažiavo 85 11
18 Nerijus Petrulis - 76 84 Dar nevažiavo 84 12
3 Rimvydas Narauskas Street horrors 83 82 Dar nevažiavo 83 13
7 Laurynas Rudinskis Street horrors 69 81 Dar nevažiavo 81 14
11 Aidas Kananavičius Street horrors 76 79 Dar nevažiavo 79 15
20 Lukas Banevičius Motorsport Ukmergė 75 79 Dar nevažiavo 79 16
16 Giedrius V. Venckevičius BURBI BURBI Racing Team 70 75 Dar nevažiavo 75 17
12 Kastytis Alekna D1Sport 56 75 Dar nevažiavo 75 18
25 Jevgenij Melichov - 56 72 Dar nevažiavo 72 19
23 Linas Čerauskas Panevėžio BMW 67 71 Dar nevažiavo 71 20
9 Sandrius Gančierius Street horrors 69 55 Dar nevažiavo 69 21
2 Egidijus Pečiukonis Dark Demons 66 44 Dar nevažiavo 66 22
5 Natas Čižikovas Urta drift 0 66 Dar nevažiavo 66 23
24 Paulius Kavaliauskas - 62 0 Dar nevažiavo 62 24
6 Indrė Senkutė Gedgaudienė BURBI BURBI Racing Team 59 0 Dar nevažiavo 59 25
101 Andrej Dmitrov - 0 0 0 0 26
102 Dmitrij Konarev - 0 0 0 0 27
103 Boleslav Vikentev - 0 0 0 0 28
104 Donatas Stundžia Motorsport Ukmergė 0 0 0 0 29
10 Tautvydas Gylys Street horrors 0 30
19 Stasys Šliumpa Lunatic 0 31
105 Dmitriy Ryutin - 0 32
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Vieta kvalifikacijoje Galutinė vieta
1 Justinas Pečiukonis Dark Demons Druskininkai 3 1
13 Yakub Tarasevich Side To Side 1 2
17 Salvijus Budrys Urta drift 5 3
26 Oskaras Juodis Krebždesys 2 4
4 Ignas Kringelis Urta drift 4 5
22 Karolis Kolosovas Motorsport Ukmergė 7 6
27 Andrius Čibirka Čipas drift 9 7
21 Eimantas Subačius Lunatic 11 8
8 Arūnas Paulavičius Street horrors 6 9
14 Marius Kurpė Street horrors 8 10
15 Žydrūnas Vilčinskas Voverė Drift Team 10 11
18 Nerijus Petrulis - 12 12
3 Rimvydas Narauskas Street horrors 13 13
7 Laurynas Rudinskis Street horrors 14 14
11 Aidas Kananavičius Street horrors 15 15
16 Giedrius V. Venckevičius BURBI BURBI Racing Team 17 16
20 Lukas Banevičius Motorsport Ukmergė 16 17
12 Kastytis Alekna D1Sport 18 18
25 Jevgenij Melichov - 19 19
23 Linas Čerauskas Panevėžio BMW 20 20
9 Sandrius Gančierius Street horrors 21 21
2 Egidijus Pečiukonis Dark Demons 22 22
5 Natas Čižikovas Urta drift 23 23
24 Paulius Kavaliauskas - 24 24
6 Indrė Senkutė Gedgaudienė BURBI BURBI Racing Team 25 25
101 Andrej Dmitrov - 26 26
102 Dmitrij Konarev - 27 27
103 Boleslav Vikentev - 28 28
104 Donatas Stundžia Motorsport Ukmergė 29 29
10 Tautvydas Gylys Street horrors 30 30
105 Dmitriy Ryutin - 32 31