Iron Wolf Parts Drift Cup 2 Etapas

Varžybų tipas: drift

Lyga: IWPDC

Top: 16

Data: 2021-06-27

Aprašymas:

Iron Wolf Parts Drift Cup 2 Etapas!!!
Vieta: Marijampolės Drift Arena
Prizinis fondas net 1500 eurų!
Maksimalus dalyvių skaičius: 50
Bilietus įsigyti galima prie įėjimo.
Bilieto kaina treniruočių dieną: 5e
Bilieto kaina varžybų dieną: 10e
Iron Wolf Parts Drift Cup susidaro 4 etapai. Prizinis fondas bus skirtas po 4 etapų. Po kiekvieno etapo dalyviai bus apdovanoti Taurėmis. Apdovanojamos bus TOP32 - 1-4 vietos.
Prizinis fondas 1500 eurų. (1 vieta - 750 EUR ir (Iron Wolf Parts taurė), 2 vieta – 500 EUR, 3 vieta – 250 EUR) Priziniai bus išmokami prizo steigėjo čekiais kuriuos galėsite išleisti Jų parduotuvėje www.ironwolfparts.com
Padangų apribojimas: plotis 225
Privalomas tentas po automobiliu, gesintuvas 4kg., šalmas
Dalyvavimas treniruotėje neprivalomas ( dalyvauja kas nori )
Dalyvauti renginyje gali dalyviai, kurių bolidai atitinką: Street, Semi-Pro arba PRO Techninį reglamentą: https://www.lasf.lt/lt/driftas/reglamentai/
Startinį numerį galima pasirinkti registracijos metu. Startinis numeris kiekvieną etapą bus skirtingas. Visi dalyviai bus paskirstyti pagal grupes:
1G grupė 25 dalyviai nuo 1 startinio numerio iki 25
2G grupė 25 dalyviai nuo 26 startinio numerio iki 50


Startinis mokestis:
Iš anksto (iki 2021.06.01d): Treniruočių dieną 40 eurų, Varžybų dieną 60 eurų. 2 dienos 100 eurų.
Iš anksto (iki 2021.06.18.d): Treniruočių dieną 50 eurų, Varžybų dieną 70 eurų. 2 dienos 120 eurų.
Nuo 2021.06.19 d. iki 2021.06.26d. arba vietoje: Treniruočių dieną 60 eurų, Varžybų dieną 90 eurų. 2 dienos 150 eurų.
Registracijos forma į antrąjį etapą dalyviams:
https://forms.gle/Df7GkwbxFEtDE7MN7
Registracija patvirtinama atlikus pavedimą:
VŠĮ Autosportas LT
Sąskaitos numeris: LT783500010004944368
Pavedimo nurodymas: Vardas Pavardė ,,Parama organizuoti varžybas"

Dalyviai gaus iš viso 4 juostelės (bilietus į renginį) pirmai dienai ir 4 juostelės antrai dienai. Papildomus bilietus pirkti atskirai.
PRESS registracija:
https://forms.gle/iUqCdbhUYxWX7gUP9

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Renginio tvarkaraštis:
2021.06.26 d. Treniruočių diena.
11:00 – 12:00 Registracija - techninė apžiūra
12:00 – 17:00 arba 18:00 Treniruotė (Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus)
17:00 arba 18:00 - Brifingas – treniruočių apžvalga


2021.06.27 d. Varžybų diena
9:00 – 9:40 1 Grupės Registracija ir tech. apžiūra
9:40 – 9:50 1G Brifingas
9:50 – 10:50 1G Treniruotė
10:00 – 10:50 2 Grupės Registracija ir tech. apžiūra
10:50 – 11:00 2G Brifingas
11.00 – 12.00 2G Treniruotė
12:00 – 13:00 1G Treniruotė
13.00 – 14.00 2G Treniruotė
14:00 -14:15 Visų grupių brifingas – prieš kvalifikacija
14:30 – 15:30 Kvalifikacija 3 įskaitiniai važiavimai
15:30 – 15:45 brifingas – prieš Porinius TOP32
16:00 – 17:45 TOP32 važiavimai
18:00 Apdovanojimai

Starto nr. Vardas Pavardė Automobilis Komanda Aktyvus
1 Eimantas Subačius BMW 120d Lunatic Aktyvus
2 Deimantė Radzevičiūtė BMW E36 Deimantė Drift Aktyvus
3 Rimvydas Narauskas BMW 340 Street horrors Aktyvus
4 Ignas Kringelis BMW e46 Urta drift Aktyvus
5 Natas Čižikovas BMW E36 Urta drift Aktyvus
6 Indrė Senkutė Gedgaudienė BMW 6 BURBI BURBI Racing Team Aktyvus
7 Lukas Butkus Mazda RX8 DriftDevil Aktyvus
8 Laurynas Jurčiukonis BMW e46 Side To Side Aktyvus
9 Giedrius Venckevičius BMW 316 Krebždesys Aktyvus
10 Tautvydas Gylys BMW 325 Street horrors Aktyvus
11 Karolis Rickevicius BMW e46 - Aktyvus
12 Kastytis Alekna Nissan S14a D1Sport Aktyvus
13 Yakub Tarasevich BMW E36 328i Side To Side Aktyvus
14 Marius Kurpė BMW E46 330I Street horrors Aktyvus
15 Justinas Pečiukonis BMW E30 Dark Demons Druskininkai Aktyvus
16 Edgaras Kilbovskis Nissan S13 Side To Side Aktyvus
17 Salvijus Budrys BMW 328i Urta drift Aktyvus
18 Edgar Valiuk BMW BMW - Aktyvus
19 Tomas Malkauskas BMW 328i Telšė Drift Team Aktyvus
20 Stanislovas Kristutis Bmw M3 Telšė Drift Team Aktyvus
21 Karolis Kolosovas BMW - Motorsport Ukmergė Aktyvus
22 Donatas Stundžia BMW E30 Motorsport Ukmergė Aktyvus
23 Oskaras Juodis BMW 325 Krebždesys Aktyvus
24 Linas Čerauskas BMW E36 V8 Panevėžio BMW Aktyvus
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Bandymas Nr. 1 Bandymas Nr. 2 Bandymas Nr. 3 Geriausias rezultatas Vieta
15 Justinas Pečiukonis Dark Demons Druskininkai 96 95 Dar nevažiavo 96 1
17 Salvijus Budrys Urta drift 92 83 Dar nevažiavo 92 2
13 Yakub Tarasevich Side To Side 89 85 Dar nevažiavo 89 3
10 Tautvydas Gylys Street horrors 83 89 Dar nevažiavo 89 4
1 Eimantas Subačius Lunatic 88 86 Dar nevažiavo 88 5
14 Marius Kurpė Street horrors 86 82 Dar nevažiavo 86 6
23 Oskaras Juodis Krebždesys 85 82 Dar nevažiavo 85 7
3 Rimvydas Narauskas Street horrors 85 73 Dar nevažiavo 85 8
22 Donatas Stundžia Motorsport Ukmergė 85 70 Dar nevažiavo 85 9
16 Edgaras Kilbovskis Side To Side 69 81 Dar nevažiavo 81 10
2 Deimantė Radzevičiūtė Deimantė Drift 72 80 Dar nevažiavo 80 11
19 Tomas Malkauskas Telšė Drift Team 78 73 Dar nevažiavo 78 12
4 Ignas Kringelis Urta drift 74 75 Dar nevažiavo 75 13
8 Laurynas Jurčiukonis Side To Side 71 75 Dar nevažiavo 75 14
18 Edgar Valiuk - 73 72 Dar nevažiavo 73 15
20 Stanislovas Kristutis Telšė Drift Team 0 73 Dar nevažiavo 73 16
7 Lukas Butkus DriftDevil 72 70 Dar nevažiavo 72 17
6 Indrė Senkutė Gedgaudienė BURBI BURBI Racing Team 69 70 Dar nevažiavo 70 18
9 Giedrius Venckevičius Krebždesys 68 54 Dar nevažiavo 68 19
24 Linas Čerauskas Panevėžio BMW 63 67 Dar nevažiavo 67 20
12 Kastytis Alekna D1Sport 0 61 Dar nevažiavo 61 21
5 Natas Čižikovas Urta drift 41 60 Dar nevažiavo 60 22
11 Karolis Rickevicius - 0 0 Dar nevažiavo 0 23
21 Karolis Kolosovas Motorsport Ukmergė 0 Dar nevažiavo Dar nevažiavo 0 24
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Vieta kvalifikacijoje Galutinė vieta
17 Salvijus Budrys Urta drift 2 1
3 Rimvydas Narauskas Street horrors 8 2
13 Yakub Tarasevich Side To Side 3 3
10 Tautvydas Gylys Street horrors 4 4
15 Justinas Pečiukonis Dark Demons Druskininkai 1 5
23 Oskaras Juodis Krebždesys 7 6
2 Deimantė Radzevičiūtė Deimantė Drift 11 7
19 Tomas Malkauskas Telšė Drift Team 12 8
1 Eimantas Subačius Lunatic 5 9
14 Marius Kurpė Street horrors 6 10
22 Donatas Stundžia Motorsport Ukmergė 9 11
16 Edgaras Kilbovskis Side To Side 10 12
4 Ignas Kringelis Urta drift 13 13
8 Laurynas Jurčiukonis Side To Side 14 14
18 Edgar Valiuk - 15 15
20 Stanislovas Kristutis Telšė Drift Team 16 16
7 Lukas Butkus DriftDevil 17 17
6 Indrė Senkutė Gedgaudienė BURBI BURBI Racing Team 18 18
9 Giedrius Venckevičius Krebždesys 19 19
24 Linas Čerauskas Panevėžio BMW 20 20
12 Kastytis Alekna D1Sport 21 21
5 Natas Čižikovas Urta drift 22 22
11 Karolis Rickevicius - 23 23
21 Karolis Kolosovas Motorsport Ukmergė 24 24