Drift Arenos CUP 3 Etapas

Varžybų tipas: drift

Lyga: ARENA

Top: 32

Data: 2021-10-03

Aprašymas:

Vieta: Vasaros gatvė 4, Marijampolė (senasis automobilių turgus);
Atvykimo nuoroda dalyviams: https://goo.gl/maps/HxxkHr9TeEQ132dr9
Atvykimo nuoroda žiūrovams: https://goo.gl/maps/VeS87tAXQHdFgAdv6
Drifto sezonui einant į pabaigą, siūlome priešžieminę Drifto dozę ir su trenksmu uždaryti sezoną! Spalio 1-3d. savaitgalį gazuojame nuo penktadienio iki sekmadienio! Marijampolės miestas tokių apsukų, jau senai nėra matęs, o arklio galių užteks kiekvieno daržui tiek skersai, tiek išilgai suarti! Tad nepraleisk progos ir susitinkam Marijampolėje, senojoje automobilių turgaus trasoje (Drift Arenoje!).
Penktadienį (10.01) pradėsime apšilimu, įvertinsim jėgas, pasitreniruosim prieš varžybas!
Šeštadienį (10.02) stebėsime Lietuvos STREET lygos čempionato kulminaciją - FINALĄ!
Sekmadienį (10.03) laukia Drift Arenos 3 Cup’as, kurio prizinis fondas net 1500e!
---------- INFORMACIJA ŽIŪROVUI ----------
- Vietoje Jūsų lauks karšta kava/arbata, šviežias maistas bei neabejotinai nepakartojami įspūdžiai;
- www.sidetoside.lt/pirkti galite įsigyti „Drift-Taxi“ kuponą, su kuriuo prieš arba po varžybų Jus trasoje pavėžins SideToSide Drift Team komandos arba Jūsų pasirinkti sportininkai (turintys leidimą).
BILIETAI PRIE ĮĖJIMO:
- Treniruočių diena 5e;
- Varžybų diena 10e;
- Dvi dienos varžybų 15e.
- Žiūrovai laukiami nuo 12:00.
Atvykimo nuoroda žiūrovams: https://goo.gl/maps/VeS87tAXQHdFgAdv6
--------- INFORMACIJA DALYVIAMS ---------
Atvykimo nuoroda dalyviams: https://goo.gl/maps/HxxkHr9TeEQ132dr9
Penktadienis (10.01) TRENIRUOTĖ:
Spalio 1 d. (penktadienis) - Treniruočių diena
11:00 – 14:00 Registracija, Tech komisija
11:00 - 17:00 Treniruotė
Treniruotės REGISTRACJA:
https://forms.gle/PvKpA26gcWzFnDmT6
………………………………………………………………………………………
Spalio 2 d. (šeštadienis) – Lietuvos STREET lygos čempionato finalas.
08:00 - 10:00 Registracija
09:45 - 10:00 Dalyviu instruktažas(1)
10:00 - 14:00 Treniruotė (grupėmis)
14:00 - 14:15 Dalyvių instruktažas (2)
14:15 - 16:00 Kvalifikacija
16:00 - 19:00 Poriniai važiavimai
19:10 - 19:20 Apdovanojimai
Lietuvos STREET lygos čempionato finalas REGISTRACIJA: https://forms.gle/WqXUsAghTTS78uA7A
………………………………………………………………………………………
Spalio 3 d. (sekmadienis) – Drift Arenos Cup’as 3 etapas
08:00 - 10:00 Registracija
09:45 - 10:00 Dalyviu instruktažas(1)
10:00 - 14:00 Treniruotė (grupėmis)
14:00 - 14:15 Dalyvių instruktažas (2)
14:15 - 16:00 Kvalifikacija
16:00 - 19:00 Poriniai važiavimai
19:10 - 19:20 Apdovanojimai
Drift Arenos Cup’as 3 etapas REGISTRACIJA: https://forms.gle/c3PMycCL31iGsFdy9
---------- INFORMACIJA PRESS----------
Registracija PRESS atstovams: https://forms.gle/1wS51CzfMuJEsAMF7
Startinis mokestis yra mažesnis, kai mokamas anksčiau:
Treniruočių diena : Iš anksto (iki 2021.09.25 d) - 50 eurų; Po 2021.09.25 dienos arba vietoje 60 eurų.
Lietuvos STREET lygos čempionato finalas: Iš anksto (iki 2021.09.25.d) - 70 eurų; Po 2021.09.25 dienos arba vietoje 80 eurų.
DRIFT ARENOS CUP’as : Iš anksto ( iki 2021.09.25) 70 eurų; Po 2021.09.25 dienos arba vietoje 80 eurų.
Registracijos formos dalyviams:
Treniruočių:
https://forms.gle/PvKpA26gcWzFnDmT6
Lietuvos STREET lygos čempionato finalas: https://forms.gle/WqXUsAghTTS78uA7A
DRIFT ARENOS CUP’as:
https://forms.gle/c3PMycCL31iGsFdy9

Registracija patvirtinama atlikus pavedimą:
VŠĮ Autosportas LT
Sąskaitos numeris: LT783500010004944368
Pavedimo nurodymas: Vardas Pavardė ,,Parama organizuoti varžybas"
Dalyvis gaus iš viso 3 juosteles (bilietus į renginį). Papildomus bilietus pirkti atskirai.

Starto nr. Vardas Pavardė Automobilis Komanda Aktyvus
1 Dainius Dručiūnas BMW COMPACT Pats sau Aktyvus
2 Edgaras Liutkevičius Bmw E46 OneWay Team Aktyvus
3 Edgaras Kilbovskis Nissan S13 Side To Side Aktyvus
4 Silvestras Bieliauskas Volkswagen Golf Side To Side Aktyvus
5 Laurynas Jurčiukonis BMW e46 Side To Side Aktyvus
6 Justinas Pečiukonis BMW E30 Dark Demons Druskininkai Aktyvus
7 Egidijus Didžiulis BMW 318 Ivanulė Racing Team Aktyvus
8 Aivaras Maciulevičius BMW E46 Ivanulė Racing Team Aktyvus
9 Karolis Kolosovas BMW - Motorsport Ukmergė Aktyvus
10 Mindaugas Grigas BMW 330 Motorsport Ukmergė Aktyvus
11 Tadas Gvozdas Bmw 320 BMWFAN Aktyvus
12 Indrė Senkutė Gedgaudienė BMW 6 BURBI BURBI Racing Team Aktyvus
13 Laurynas Rudinskis Bmw 325 Street horrors Aktyvus
14 Arūnas Paulavičius BMW BMW Street horrors Aktyvus
15 Rokas Micevičius bmw e36 Street horrors Aktyvus
16 Sandrius Gančierius BMW E36 Street horrors Aktyvus
17 Rytis Bužavas BMW E36/5 DriftDevil Aktyvus
18 Leonid Kapustin BMW 323 - Aktyvus
19 Stasys Šliumpa Bmw 344 Lunatic Aktyvus
20 Eimantas Subačius BMW 120d Lunatic Aktyvus
21 Vytautas Čaplikas Bmw E36 - Aktyvus
22 Mantvydas Puteikis Eunos Roadster Buildmeup Aktyvus
23 Natas Čižikovas BMW E36 Urta drift Aktyvus
24 Salvijus Budrys BMW 328i Urta drift Aktyvus
25 Oskaras Juodis BMW 325 Krebždesys Aktyvus
26 Nerijus Petrulis Bmw --- - Aktyvus
27 Yakub Tarasevich BMW E36 328i Side To Side Aktyvus
28 Rimvydas Narauskas BMW 340 Street horrors Aktyvus
29 Marius Kurpė BMW E46 330I Street horrors Aktyvus
30 Laimonas Laukys Nissan 350z - Aktyvus
31 Vilius Laukys NISSAN 350Z BURBI BURBI Racing Team Aktyvus
32 Ignas Kringelis BMW e46 Urta drift Aktyvus
33 Tautvydas Gylys BMW 325 Street horrors Aktyvus
34 Kestutis Petronis BMW e46 BURBI BURBI Racing Team Aktyvus
35 Nerijus Cickevičius Bmw 323i Sanrenta drift team Aktyvus
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Bandymas Nr. 1 Bandymas Nr. 2 Geriausias rezultatas Vieta
34 Kestutis Petronis BURBI BURBI Racing Team 92 89 92 1
25 Oskaras Juodis Krebždesys 91 0 91 2
24 Salvijus Budrys Urta drift 90 82 90 3
20 Eimantas Subačius Lunatic 81 90 90 4
9 Karolis Kolosovas Motorsport Ukmergė 89 88 89 5
21 Vytautas Čaplikas - 88 86 88 6
11 Tadas Gvozdas BMWFAN 84 88 88 7
6 Justinas Pečiukonis Dark Demons Druskininkai 88 0 88 8
33 Tautvydas Gylys Street horrors 82 87 87 9
32 Ignas Kringelis Urta drift 82 86 86 10
4 Silvestras Bieliauskas Side To Side 79 86 86 11
16 Sandrius Gančierius Street horrors 82 85 85 12
27 Yakub Tarasevich Side To Side 80 85 85 13
12 Indrė Senkutė Gedgaudienė BURBI BURBI Racing Team 83 80 83 14
8 Aivaras Maciulevičius Ivanulė Racing Team 73 83 83 15
26 Nerijus Petrulis - 0 83 83 16
31 Vilius Laukys BURBI BURBI Racing Team 82 76 82 17
19 Stasys Šliumpa Lunatic 63 82 82 18
17 Rytis Bužavas DriftDevil 82 0 82 19
18 Leonid Kapustin - 75 81 81 20
3 Edgaras Kilbovskis Side To Side 78 79 79 21
22 Mantvydas Puteikis Buildmeup 72 79 79 22
1 Dainius Dručiūnas Pats sau 75 78 78 23
15 Rokas Micevičius Street horrors 68 78 78 24
2 Edgaras Liutkevičius OneWay Team 69 77 77 25
14 Arūnas Paulavičius Street horrors 75 67 75 26
13 Laurynas Rudinskis Street horrors 74 0 74 27
35 Nerijus Cickevičius Sanrenta drift team 73 0 73 28
5 Laurynas Jurčiukonis Side To Side 0 70 70 29
23 Natas Čižikovas Urta drift 68 65 68 30
7 Egidijus Didžiulis Ivanulė Racing Team 63 23 63 31
30 Laimonas Laukys - 61 58 61 32
10 Mindaugas Grigas Motorsport Ukmergė 0 33
28 Rimvydas Narauskas Street horrors 0 34
29 Marius Kurpė Street horrors 0 35
Starto Nr. Vardas Pavardė Komanda Vieta kvalifikacijoje Galutinė vieta
34 Kestutis Petronis BURBI BURBI Racing Team 1 1
24 Salvijus Budrys Urta drift 3 2
32 Ignas Kringelis Urta drift 10 3
9 Karolis Kolosovas Motorsport Ukmergė 5 4
25 Oskaras Juodis Krebždesys 2 5
20 Eimantas Subačius Lunatic 4 6
33 Tautvydas Gylys Street horrors 9 7
13 Laurynas Rudinskis Street horrors 27 8
6 Justinas Pečiukonis Dark Demons Druskininkai 8 9
16 Sandrius Gančierius Street horrors 12 10
27 Yakub Tarasevich Side To Side 13 11
12 Indrė Senkutė Gedgaudienė BURBI BURBI Racing Team 14 12
31 Vilius Laukys BURBI BURBI Racing Team 17 13
19 Stasys Šliumpa Lunatic 18 14
22 Mantvydas Puteikis Buildmeup 22 15
14 Arūnas Paulavičius Street horrors 26 16
21 Vytautas Čaplikas - 6 17
11 Tadas Gvozdas BMWFAN 7 18
4 Silvestras Bieliauskas Side To Side 11 19
8 Aivaras Maciulevičius Ivanulė Racing Team 15 20
26 Nerijus Petrulis - 16 21
17 Rytis Bužavas DriftDevil 19 22
18 Leonid Kapustin - 20 23
3 Edgaras Kilbovskis Side To Side 21 24
1 Dainius Dručiūnas Pats sau 23 25
15 Rokas Micevičius Street horrors 24 26
2 Edgaras Liutkevičius OneWay Team 25 27
35 Nerijus Cickevičius Sanrenta drift team 28 28
5 Laurynas Jurčiukonis Side To Side 29 29
23 Natas Čižikovas Urta drift 30 30
7 Egidijus Didžiulis Ivanulė Racing Team 31 31
30 Laimonas Laukys - 32 32
10 Mindaugas Grigas Motorsport Ukmergė 33 33
28 Rimvydas Narauskas Street horrors 34 34
29 Marius Kurpė Street horrors 35 35